l
 • Önceki dönemlerde gerçekleştirilen gemiadamları sınavlarında sorulan sorulardan oluşturulmuş online deneme sınavlarımız sayesinde hiçbir ücret ödemeksizin GOS'a hazırlanabilirsiniz.

 • Yayınladığımız haberler ile Türk ve dünya denizciliğinin nabzını tutacak, gündemi yakalayacaksınız. Kopya haberden uzak ve güvenilir haber sunmak için her zaman yanınızda olacağız.

 • Yazarlarımızın kaleminden dökülenler ile denize ve denizciliğe farklı bakış açılarından bakacaksınız. Zengin yazar kadromuz ile daima burada, siz değerli ziyaretçilerimizle birlikteyiz.

 
Anasayfa > Haberler > E-MarineEducation.com Açıldı

E-MarineEducation.com Açıldı

12 Eylül 2011

Denizcilik eğitimine yeni bir bakış açısı sloganı ile yola çıkan E-MarineEducation.com sitesi barındırdığı bilgiler ve şık tasarımı ile oldukça öne çıkıyor. İçeriğini güncel ve özgün tutmayı planlayan internet sitesi Türkiye ve dünyadaki denizcilik eğitimine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Başta İngilizce ve Türkçe olmak üzere en az iki dil desteğine sahip olması planlanmaktadır. Amaçları doğrultusunda denizcilik eğitimi almayı planlayan adaylar için denizcilik okullarını yakından inceleyecek ve denizcilik eğitimi almakta olan öğrenciler için ders notları hazırlayacaktır. Ayrıca görsel anlatımlarla ilerleyen zamanda daha güçlü bir kaynak haline geleceği ifade edilmektedir.

Link: http://www.e-marineeducation.com

Benzer Yazılar

E-MarineEducation.com Açıldı yazısı için 2 yorum var

 • Alpcan Binol

  Diyor ki: 15 Mayıs 2012, 15:16

  Çok güzel bir girişim,çok faydalı olacağı kanaatındayım.Başarılı çalışmalarınızın artarak devamını candan dilerim.

 • Tuncay bayraktutan

  Diyor ki: 16 Ağustos 2015, 16:00

  Biten sertifikalar icin yeniden sinava girmekmi gerekiyor yenilemekicin ne kadar masraf gidiyor ogrenebilirmyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.